Manşet

Sosyal medyada dolaşan o yazıyı Metin Akpınar mı yazdı?

Sosyal medyada bir süredir ortalıkta dolaşan ve oldukça dikkat çeken “Bu ülkeden utanıyorum” yazısının sahibi olarak gösterilen kişinin oyuncu Metin Akpınar olmadığı ortaya çıktı. Paylaşımın asıl sahibinin ünlü sanatçıyla isim benzerliği yüzünden karışıklık yaşandığı anlaşıldı.

Durum sanatçı Metin Akpınar’ın avukatının yaptığı basın açıklamasıyla anlaşıldı. Söz konusu açıklamada yazının sahibinin oyuncu Metin Akpınar olmadığı kaydedildi.

METİN AKPINAR’IN AVUKATININ O AÇIKLAMASI
Son günlerde Metin Akpınar imzasıyla ve fotoğrafıyla yayınlanan “Bu ülkeden utanıyorum.” başlıklı yazı ve içeriği sözler Metin Akpınar’a ait değildir.

Müvekkilimiz olan tiyatro ve sinema sanatçısı Metin Akpınar’ın fotoğrafı kullanılarak yayımlanan yazı, müvekkilimiz Metin Akpınar ile aynı isme sahip bir kişi tarafından yazılmış olabilecek olup, aslında müvekkilimize ait olmadığı halde hatalı bir şekilde Metin Akpınar’a atfedilmiştir. Gerekli düzeltmenin yapılmasını rica ederiz.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu