Magazin

Sosyete dünyasını şok eden aşk: Kerem Tunçeri Aslışah Alkoçlar ile birllikte

Ünlü eski basketbol oyuncusu Kerem Tunçeri ile sinema yıldızı Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçları arasındaki aşk artık gizlenemiyor. Aylardır inkar edilen aşk belgelendi. Yakalandıkları zaman ne yaptılar?

Hülya Koçyiğit’e olan tıpatıp benzerliği ile hayretler uyandıran 24 yaşındaki güzeller güzeli Aslışah Alkoçlar ile 38 yaşındaki eski basketbol oyuncusu Kerem Tunçeri  birlikte görüntülendi. Bir süre önce tam evlilik arefesindeyken Hakan Sabancı’dan ayrılan Aslışah Alkoçlar görüntülenirken çok rahatsız olarak yüzünü kapattı.

Önceki gece Beyoğlu’ndaki bir meyhanede ilk kez görüntülenen Aslışah Alkoçlar ve Kerem Tunçeri hakkında 2 aydır süren birlikte oldukları iddiaları bu fotoğraflarla kesinlik kazandı. Asmalımescit Akbabalı Meyhane’de eğlenirken objektiflere yakalanan ikilinin tadı gazetecilerin gelmesiyle kaçtı. Aslışah Alkoçlar’ın “Eyvah gazeteciler geldi, Allah kahretsin!” diyerek çığlık attı ve yüzünü gizlemeye çalıştı.

Sevgilisinin rahatsız olmasının ardından milli basketbolcu, “Arkadaşlar artık yeter, zaten çektiniz. Hemen buradan gidin.” diyerek ardından “Lütfen bu soruları sormayın, zaten istediğinizi aldınız.” şeklinde tepki gösterdiler.

Bir anda alabora olan Aslışah Alkoçlar “Beni çabuk buradan götür.” diyerek şoförünü çağırdı ve mekandan ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu