Magazin

Sosyetik güzel Elif Dürüst, Erhan Çelik’ten sonra rotayı yeniden Ahmet Hakan’a mı çevirdi?

Sosyetik Elif Dürüst’ün adı Ahmet Hakan’la anıldıktan sonra geçtiğimiz Nisan ayında da TRT1 Ana Haber Spikeri Erhan Çelik’le geçmişti. Sabah yazarı Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Ahmet Hakan-Elif Dürüst aşkının küllerinden doğduğunu yazdı. Bu ilişki sarmalı Elif Dürüst, “Ahmet Hakan ve Erhan Çelik arasında bir aşk üçgeni mi yaşanıyor?” sorusunu akla getirdi.

AHMET HAKAN’A PLAYBOY YAKIŞTIRMASI

Sabah yazarı Bülent Cankurt, bittiği söylenen Ahmet Hakan Elif Dürüst ilişkisinin devam ettiğini yazdı. İşte Cankurt’un medya sitelerinin de dikkatini çeken “Çarkıfelek Ahmet!” başlıklı o yazısı:


Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan, ‘benim’ diyen playboy’lara taş çıkartıyor doğrusu! Aşk hayatında pek bir hızlı olan, şimdiye kadar adı sayısız güzelle aşk dedikodusuna karışan Ahmet Hakan, genelde sevgililerini magazin dünyasının ünlülerinden seçiyor. Pelin Batu, Başak Sayan, Zeynep Tunuslu, Zuhal Olcay ilk aklıma gelenler. Bu yüzden de magazin sayfalarından düşmeyen Ahmet Hakan, geçen yıl magazinden sosyeteye geçiş yapmış, cemiyet hayatının ünlü ismi Elif Dürüst ile flört etmeye başlamıştı.
Geçen yaz Bodrum’da arkadaş ortamında tanışıp flört etmeye başlayan çiftin aşkı, Nisan’da bitmişti. Ayrılığın ardından farklı aşklara yelken açan ex çift, birbirlerini unutamamış anlaşılan!

MARİNADA BAŞ BAŞA YEMEK
Ahmet Hakan ile Elif Dürüst’ün geçen yaz Bodrum’da başlayıp İstanbul’da küllenen aşkı, doğduğu yerde yeniden alevlenmiş.
Bodrum’dan bir arkadaşım arayıp Ahmet Hakan ile Elif Dürüst’ü baş başa Palmarina’da gördüğünü söyleyince inanmadım ama yukarıda gördüğünüz fotoğrafı da çekip gönderince söyleyecek söz kalmadı.
Demek ki, birbirlerini unutamamışlar ve yeniden denemeye karar vermişler. Ahmet Hakan’ın, sosyetik güzel Elif Dürüst ile aşkı bakalım bu kez uzun soluklu olacak mı?

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu