Yerli Dizi

Söz dizisinin setine ABD’den ilginç ziyaret

Star’da ekrana gelen Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç gibi oyuncuların yer aldığı  Söz dizisinin ABD’den misafirleri vardı. Dizinin Amerikalı hayranları geçtiğimiz gün ‘Söz’ dizisi setine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Dizinin uzaklardan gelen kalabalık bir gurup hayranı sette oyuncularla bir araya geldi.

ANLAMLI ORGANİZASYON İKİ ÜLKE HALKLARI ARASINDA KÖPRÜ OLDU

Los Angeles, Kaliforniya menşeli Pulsar Media ve TDAG (Türk Dizilerini Sevenler Grubu) grubunun organize ettiği ilginç buluşma Türk Havayolları ve Hilton Otelleri’nin sponsorluğunda gerçekleşti. “Hollywood’dan İstanbul’a: Hikaye Anlatımıyla Köprüler Kurmak” konulu konferans nedeniyle Amerikalı Türk dizileri hayranı bir grup Türkiye’ye geldi.

2 hafta süreyle Türkiye’de kalan ve Türk yapımcı, yönetmen ve oyuncularla buluşan ‘Türk Dizilerini Sevenler Grubu’ üyeleri, Türk dizilerinin Amerika’da daha yaygın bir şekilde gösterilmesi konusunda düşüncelerini dile getirdi.

SETTE BOLCA SOHBET EDİP FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

Amerikan televizyon dünyasından isimlerin ayrıca eleştirmen, senarist ve yapımcıların aralarında olduğu kafile, ‘söz’ dizisinin setinde çok sevdikleri oyuncularla bir araya geldi. Amerikalılar, Türk dizilerini Netflix üzerinden izlemeye başladıklarından itibaren kısa sürede ‘Söz’ dizisinin hayranı olduklarını ve her hafta canlı yayında Türkçe bilen üyelerinin de yardımıyla diziyi kaçırmadıklarını belirttiler.

TÜRKİYE ABD’DEN SONRA İKİNCİ SIRADA

Dünyanın ikinci en büyük dizi üreticisi konumuna gelen Türkiye ile kendi ülkeleri ABD arasındaki kültürel bağların güçlendirilmesi amacıyla buraya geldiklerini belirten kafile, ‘Söz’ dizisinin oyuncuları Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Aytaç Şaşmaz, İlayda Ildır ve Yağmur Ün ile hatıra fotoğrafı çektirip bolca sohbet etmeyi ihmal etmediler.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu