Medya

Sözcü muhabiri: Patron kararı ile işime son verildi!

Edin Dzeko transferi haberi nedeniyle Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve medya patronu Acun Ilıcalı ile polemik yaşayan Sözcü gazetesi Fenerbahçe muhabiri Sercan Hamzaoğlu işinden oldu.

Edin Dzeko transferi haberi yapan gazeteci için Fenerbahçe Başkanı Ali Koç tepki göstermiş ve bu haberi yapan gazeteciye yönelik, “O adamı iyi takip edin. O adamın kimlerle irtibatta olduğunu daha iyi anlarsınız” demişti. Haberi yapan Sercan Hamzaoğlu ise Ali Koç’a cevap verirken bir tepki de Acun Ilıcalı’dan geldi. Sercan Hamzaoğlu ise Ilıcalı’ya ‘Gece 12 de Samandıra’ya gidip takımın dikkatini dağıtma’ demişti.

Sercan Hamzaoğlu kendisine ait sosyal medya paylaşımında bünyesinde çalıştığı basın kurumu ile yollarının ayırıldığını söyledi.

 

PATRON KARARI İLE İŞİME SON VERİLDİ

Sercan Hamzaoğlu yaptığı paylaşımda “Değerli okuyucularım, Herkesin malumu olan (organize) gelişmeler üzerine “PATRON” kararı ile yıllarca emek verdiğim kurumum tarafından bugün işime son verildi. Sözcü Gazetesi çatısında çalışan ve bana desteklerini esirgemeyen tüm emekçi gazeteci meslektaşlarıma teşekkür ederim.. Mesleğimden ve kongre üyesi olduğum çocukluk sevdamdam beni hiç kimse ayıramaz. Tek başıma da kalsam inandığım yoldan yürümeye devam edeceğim. Elbet O’nun da bir hesabı var diyerek bunu yapanları Allah’a havale ediyorum. Bugüne kadarki destekleriniz için siz değerli okuyucularıma en derin sevgilerimi arz ederim.” ifadelerini kullandı.

ACUN ILICALI HAMZAOĞLU’NU SERT ELEŞTİRİLER YÖNELTMİŞTİ

Sekan Hamzaoğlu’nun Fenerbahçe ile ilgili yaptığı bir haber Ilıcalı ile Hamzaoğlu arasında sosyal medya Twitter’da polemiğe neden olmuş Acun Ilıcalı, Hamzaoğlu’nu yalan haber yazmakla suçlamıştı.

Bunun üzerine Acun Ilıcalı, Sercan Hamzaoğlu'nun paylaşımına yorum yaptı ve muhabiri yalan haber yapmakla suçladı.

Bu açıklamayı alıntılayan Acun Ilıcalı bir paylaşım daha yaparak;

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu