Medya

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil ara verdiğini duyurdu

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, bugünkü yazısında gazete yazılarına bir süreliğine ara verdiğini duyurdu. Okuyucularından bir süre izin isteyen Özdil şu sıralar Bodrum’daki yazlığı ile medyanın gündemine gelmişti.

Bodrum’da bulunan yazlığındaki kaçak yapılaşma nedeniyle iktidara yakın medyanın hedefi olan Yılmaz Özdil, yazılarına bir süre ara verdiğini duyurdu.

Özdil bugünkü yazısında, hukuksuz işinin olmadığını, o evde bir kuruş haram bulunmadığını, devlet gücünü kullanarak intikam almaya çalıştıklarını söyleyen Özdil, seyahat yasağı yüzünden, Bodrum’a gidebilmek için özel izin gerektiğini hatırlattı ve “Bana yönelik hukuksuz uygulamayla mücadele edebilmem için, Akp valisinden hukuki izin istememi bekleyenler, sanırım beni hiç tanımıyor” dedi.

Özdil, 700 kilometre uzaktan böyle bir durumla boğuşmaya çalışırken günlük yazıya odaklanmasına imkânsız olduğunu belirterek, okurlarından “bir süre izin” istedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu