Yerli Dizi

Sözleri tepki alan Ahmet Ercan: “Yoksulların çıkarları için çalışıyorum!”

Habertürk’te Oylum Talu’nun programına katılan ve yoksul insanların kime oy vereceğini bilmediğini, savaşlarda da bu insanların ya açlıktan ya da şehit olma gazıyla öldüğünü söyleyen deprem profesörü Ahmet Ercan, Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanıp sözlerini savunmaya çalıştı.

AHMET ERCAN SÖYLEMEZSEM OLMAZ’DA KENDİNİ SAVUNDU

Medyada çıkan ve tepki alan sözleri için ben aslında fakirleri aşağılamadım tam aksine onları savundum” diyerek kendisini savunan Ahmet Ercan, çıkan haberlere çok üzüldüğünü kaydetti. Halen hastanede kalple alakalı tetkikler için bulunduğunu söyleyen Ahmet Ercan, “ben fakirliğin parasızlığın başa bela birşey olduğunu anlatmaya çalıştım” diye konuştu.

“HABERLERE ÇOK ALINDIM”

Çok ayıp bir program aslında diye söze başlayan ve gergin olduğu gözlenen Ahmet Ercan, kendisinin yoksullara karşıymış gibi gösterilmeye çalışıldığını anlattı. Kendisinin de varlıklı bir aileden gelmediğini babasının esnaf olduğunu söyledi.

Programın çiçeği burnunda yorumcusu Ece Erken’in de Ercan’ın açıklamalarına destek verdiğini söylemesi dikkatlerden kaçmadı. Ece Erken, Ercan’a destek verdi ve “ben her sözünüze katılıyorum” dedi.

“Neden böyle haberler yapıldı anlayamıyorum. Fevkalade alındım da”diye konuşan Ercan, mesleği boyunca yoksul insanların çıkarları için çalışan bir insan olduğunu ileri sürdü. Kendinin yıpratılmaya çalışıldığını ifade eden Ercan, tekrar tekrar yapılan haberlerden alındığını belirttim.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu