Medya

Star gazetesi yazarı Fadime Özkan evlat edindiği kızıyla ilgili neler anlattı?

Star yazarı Fadime Özkan koruyucu aile kapsamında evlat edindiği çocuğu ile ilgili duygularını 24 TV’de Helin Aslan ile Çıkış Yolu adlı programda canlı yayında milyonlarla paylaştı. Evlat edindiği çocuğu ile birlikte yaşadığı duygusal atmosferi izleyici ile paylaşan Özkan’ın zaman zaman duygusallaştığı görüldü. Fatma Özkan, çocuğu ile ilk görüşme anında neler yaşadığını da anlattı.

FADİME ÖZKAN EVLAT EDİNDİĞİ KIZ ÇOCUĞU İLE İLGİLİ KONUŞTU

Star gazetesi yazarı Fadime Özkan bir süre önce koruyucu aile kapsamında bir kız çocuk evlat edinmişti. Çocuğuyla birlikte özel hayatında yaşadıklarını anlatan Fadime Özkan, “ilk dörüşmemde onun benim yıllardır özlemini duydduğum evladım olduğunu anladım” diye konuştu.

Duyguların çocukla tanışma olayıyla birlikte daha farklı ve daha derinleştiğini anlatan Özkan, çocuğuna kavuşmasının öncesinde hep onu düşündüğünü onu merak ettiğini ifade etti. Çocuğunun da kendisini gördüğünde mutlu olduğunu farkettiğini kaydeden Özkan, çocuğuna karşı olan derin duygusunun giderek daha da içine işlediğini söyledi.

İşte, Kanal24 ekranlarında Star yazarı Fadime Özkan’ın yaşadığı duygusal anlar:

Fadime Özkan “ Ben sadece bir çocuğumuzu gördüm o da benim kızımdı”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu