Dijital PlatformlarTelevizyon

Star ikinci sezonuyla Foxlife’ta

Star adlı yabancı dizi ikinci sezonuyla izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Star, Foxlife kanalından izleyici ile buluşacak.Müzik sektöründe başarılı olmak için yola çıkan ve kendilerini Atlanta’da bulan 3 genç kadının hikayesini konu alan Star, ikinci sezon bölümleriyle 9 Kasım’dan itibaren her perşembe saat 21.15’te Foxlife ekranlarından yayınlanacak.

YABANCI DİZİ STAR’IN 2. SEZONU 9 KASIM’DA BAŞLIYOR

Yetenekli ve genç 3 kadının müzik sektöründeki yolculuğunu konu alan müzikal drama Star, ikinci sezonuyla devam ediyor. Kadrosunda Queen Latifah, Naomi Campbell ve Lenny Kravitz gibi pek çok ünlü ismi barındıran dizide hayallerinin peşine düşen Star, kız kardeşi Simone ve Instagram arkadaşı Alexandra ile Atlanta’ya gidiyor. Karşılarına çıkan insanlardan aldıkları destek sayesinde emin adımlarla ilerleyen üçlü, zaman içerisinde her şeyin bir bedeli olduğunu öğreniyor.

Müzik dünyasında hayallerinin peşinden giden 3 kadının hikayesi “Star”, 9 Kasım’dan itibaren her perşembe saat 21.15’te Foxlife kanalında.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu