Televizyon

Star TV yeni yayın döneminde hangi yapımlara yer verecek?

Kanallar yeni yayın dönemiyle ilgili hamlelerine son şekillerini verirken Star TV’de de hummalı çalışmalar devam ediyor. Star’da yeni sezonda ekranda yayınlanacak olan diziler ve yeni programlar da belirlendi. İşte, Star’ın yeni sezonda ekranlarında yer vereceği önemli yapımlar…

STAR TV YENİ SEZONA İDDİALI GİRİYOR

Star, yeni sezon hazırlıklarına birbirinden özel dizi ve programlarla başladı. Önceki sezondan devam eden ‘Sefirin Kızı’ ve ‘Babil’in yanı sıra; çekim hazırlıkları başlayan dizi ve programlar, yeni sezonda Star izleyicisiyle buluşacak. Yepyeni yarışma ve programlarla da gündüz kuşağını renklendirecek olan Star, seyircisinin vazgeçilmezi olacak.

STAR’IN YENİ DİZİLERİ

Şimdiden büyük merak uyandıran Star’ın yeni dizileri arasında; yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorlerı kıran ‘Call My Agent’ isimli dizinin Türkiye uyarlaması ve ‘İyi Günde Kötü Günde’ isimli iki yeni dizi var.

ALİŞAN VE DEMET AKALIN İLE SERAP PAKÖZ DE STAR’DA

Star’ın yeni sürprizleri arasında; eğlence, müzik, magazin, sağlık ve yaşama dair herşeyi bulacağınız ‘Demet ve Alişan İle Sabah Sabah’, Evrim Akın’ın sunacağı dekor yarışması ‘Yeni Bir Ev’ ve hayatın içinden olaylarla Serap Paköz’ün sunacağı ‘Gerçeğin Peşinde’ yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu