Yerli Dizi

Star TV, Yıldızlar Şahidim dizisini hangi dizinin yerine koyacak?

Star TV’de ekrana gelen ve aldığı yüksek reytinglerle dikkatleri çektikten sonra son dönemde kan kaybı yaşayan Kiralık Aşk dizisinde artık sona gelindi. Dizinin yapım şirketi Ortaks Yapım’dan yapılan açıklamaya göre dizi, önümüzdeki hafta yayınlanacak 69. bölümle ekranlara veda edecek. Star TV yönetimi, başrollerini Berk Cankat, Özge Gürel’in oynadığı Yıldızlar Şahidim adlı yeni diziyi cuma akşamları ekrana sürecek.

STAR’IN CUMA AKŞAMLARI SİLAHI YILDIZLAR ŞAHİDİM OLACAK

Destekten TR

Kiralık Aşk dizisi 69. bölümüyle son kez 20 Ocak Cuma akşamı final bölümüyle ekrana gelecek. Sonraki hafta ise Kiralık Aşk dizisinin yerine Star ekranlarında yeni dizi Yıldızlar Şahidim yer alacak.

Destekten TR

Süreç Film adına yapımcılığını Ali Gündoğdu ve Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği ‘Yıldızlar Şahidim’ 27 Ocak Cuma akşamı saat 20:00’de ekrana gelecek.

Destekten TR

Dizide Mesut Akusta ve Canan Ergüder gibi önemli oyuncular da yer alıyor.

blank

Yıldızların hayatlarını, aşklarını ve yaşadıkları zorluklarını anlatan, farklı bir hikaye ile ekranlara gelecek dizinin senaryosunu Pınar Bulut kaleme alıyor. Dizide yönetmen koltuğunda ise; Yıldız Hülya Bilban olacak.

Hem genç, hem de deneyimli oyuncuları kadrosunda toplayan Yıldızlar Şahidim, sıradan bir mahalleden yıldızların en tepesine uzanan bir aşk hikayesini anlatıyor.

YILDIZLAR ŞAHİDİM’İN KONUSU

Aras (Berk Cankat), tüm ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmış bir pop yıldızıdır. Haziran’sa (Özge Gürel) ona umutsuzca aşık, şarkıcı olma hayalleri kuran sıradan bir mahalle kızı. Bir araya gelmeleri sadece hayalidir; aralarında şan, şöhret, sınıf farkı gibi sayısız engel vardır. Ancak bir konserde, onca insan arasından Aras ve Haziran birbirlerini bulurlar. İşte o zaman anlarlar ki, aralarındaki asıl engel başkadır. Aras’ın babası Fikret (Mesut Akusta) ve yıllar önce ortadan kaybolan annesi Zeynep (Canan Ergüder).

Eski bir şarkıcı olan Zeyno, Haziran‘ın elinden tutarak ondan bir yıldız yaratmaya ve müzik prodüktörü olan Fikret’in karşısına rakip olarak çıkmaya and içer. Bir yandan da onu reddeden oğlu Aras’ın sevgisini kazanmaya çalışacaktır.

Fikret ve Zeyno, bitmeyen bir aşkın hesaplaşmasını yaşarken, Aras ve Haziran da düşman taraflara rağmen yeşeren, masum ve büyülü bir aşka kapılırlar. Bir araya gelmeleri ne kadar zor olsa da, iki genç aşık birbirlerinden vazgeçmeyecektir.

İşte Yıldızlar Şahidim’in ilk bölüm fragmanı:-izle

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR