Televizyon

Star TV yönetiminden Bülent Ersoy ve Mustaraf Keser’in yer aldığı Benzemez Kimse Sana ilgili flaş hamle

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in birlikte yer aldıkları "Benzemez Kimse Bize" programıyla ilgili flaş gelime...Henüz yeni başlayan program Star TV tarafından yayından kaldırıldı. Mustafa Keser'den ilk açıklama geldi. Keser, "Bütün aksaklıklar sayın Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır" dedi.

Sadece iki bölüm yayınlanan program hakkında akşam saatlerinde Keser, 13 bölümlük bir sözleşme imzaladığını belirterek 11 bölüm sonra programdan ayrılacağını duyurmuştu.

Magazinsortie’de yer alan habere göre; Bülent Ersoy’un menajeri Haluk Şentürk ve danışmanı Arzu Acay’ın ‘Benzemez Kimse Bize’ programının Star TV tarafından yayından kaldırıldığını doğruladı.

Programın açılış konuşmasını yapan Bülent Ersoy’un konuşması ve davranışları, sosyal medyanın gündemine düşerken Ersoy’un sarhoş olarak yayına çıktığı iddia edilmiş, Ersoy canlı yayında ağzına tek damla içki almadığını heyecanlandığını açıklamıştı.

Programın ikinci bölümünde Şafak Sezer ve Kibariye konuk olmuş, komedyen Sezer canlı yayında Ersoy’a alkolmetre üfletmişti.

Seyhan Erdağ, Temiz Magazin’de Mustafa Keser’in bugün bir paylaşım yaptığını, Star yönetiminin isteği üzerine postu sildiğini ardından programın yayından kaldırıldığını açıkladı.

Son programda Bülent Ersoy ve Mustafa Keser arasında soğuk rüzgâlar esmiş, ikili birbirleriyle konuşmazken özellikle programın sonlarında birbirlerinin yüzüne bakmamayı tercih etmiş, programın finalini Keser yapmıştı.

Mustafa Keser, “Bütün aksaklıklar sayın Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır.” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu