Medya

Star TV’de üst düzey ayrılık… Kanalın marka pazarlama direktörlüğünü yürütüyordu

Star TV’de önemli ayrılık… Star TV Marka Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Arzu Haksun Güvenilir’in, kanalla yollarını ayırdığı haber veriliyor. Kanalda 4 yıldır bu görevini sürdüren Güvenilir’in sektör içinde yeni bir mecrada yoluna devam edeceği haber veriliyor.

ARZU HAKSUN GÜVENİLİR KİMDİR?

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Etnomüzikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite eğitimi devam ederken Hürriyet gazetesine girdi. Müzik, kültür sanat ve yaşam haberleri yaptı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra İ.T.Ü. Müzik İleri Araştırmaları Etnomüzkoloji Bölümü’nde İngilizce, yüksek lisans programına katıldı. Hürriyet, Yeni Yüzyıl, Radikal gazetelerinde muhabirlik yaptı. Ayrıca; Yaşam, Kent, Radyo Cumhuriyet ve NTV radyolarında dünya müziği programları hazırlayıp sundu. Radikal gazetesinde müzik yazıları yazdı.

Orhan Pamuk, Yaşar Kemal, Ömer Uluç, Mehmet Güleryüz, Ara Güler, Aydın Boysan, Enis Batur, Ferhan Şensoy gibi kültür sanatta önemli  isimlerin medya (basın ve tanıtım) stratejisini yürüttü.

2010 yılında NTV’de editör kadrosunda yer alarak, kariyerini televizyon gazeteciliği üzerine sürdürdü… Televizyon gazeteciliği, kurumsal iletişim ve marka yönetimi tecrübesi, atv’de Marka Pazarlama koordinatörlüğünün kapısını açtı. 2011 yılından 2015 yılına kadar atv’de projelerin medya ilişkilerini ve tanıtım stratejisini planlayarak yürüttü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu