TelevizyonYerli Dizi

Star TV’den gün değişikliği operasyonu… Hangi iki yapımın günü değişti?

Star TV’de gün değişikliği operasyonu… Star TV yönetimi yeni sezonun hemen başında biri dizi diğeri yarışma programı olmak üzere iki projesinde gün değişikliğine gitti.  TMC Film imzalı Şükrü Özyıldız ve Uğur Yücel’in yer aldığı  iddialı dizisi Nefes Nefese, gün değiştirdi. Çarşamba akşamları izleyiciyle buluşan dizi, bu hafta itibariyle Pazar akşamları ekrana gelecek.

NEFES NEFESE PAZARA ALINDI

Başrollerini Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un paylaştıkları Nefes Nefese dizisinin yeni bölümü (9. bölüm) Pazar 20.00’de izleyiciyle buluşacak.

EYVAH DÜŞÜYORUM DA GÜN DEĞİŞTİRDİ

Sunuculuğunu gGüldür Güldür’deki performansıyla dikkat çeken Onur Buldu’nun yaptığı ve Pazar akşamları ekrana gelen Eyvah Düşüyorum yarışmasının da günü değişti. Pazar gününe geçen Nefes Nefese dizisinin ardından, Eyvah Düşüyorum’un yayın günü Çarşamba olarak değiştirildi.

Onur Buldu’nun sunumuyla ekranlara dönen fenomen yarışma Eyvah Düşüyorum, bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümüyle, seyirciyle buluşacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu