Yerli Dizi

Star TV’nin yeni dizisi Yüksek Sosyete iki oyuncuyu bir araya getirdi

Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün başrolleri paylaştığı Yüksek Sosyete adlı dizi için geri sayım başladı. Star’da ekrana gelecek olan dizinin senaryosunu Yaz Odası üstlenirken yönetmenlik koltuğunda önemli bir isim, Metin Balekoğlu oturuyor.

Bi Yapım’ın yapımcılığında çekilecek olan yeni dizi iki önemli oyuncuyu bir araya getirdi.‘Yüksek Sosyete’nin başrolleri Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’ye emanet edildi.

YÜKSEK SOSYETE’NİN KONUSU

Hayatta ait oldukları yeri arayan, farklı dünyalardan iki gencin hikayesini anlatan Yüksek Sosyete’de Engin Öztürk, emektar bir ailenin zor koşullarda büyüttüğü tek oğlu ‘Kerem’; Hazar Ergüçlü ise ağzında gümüş kaşıkla doğmuş, içinde yaşadığı görkemli dünyaya rağmen mutsuz ‘Cansu’ olarak izleyiciyle buluşacak.

Birinin hayatının diğerinin hayali olduğu bir dünyada, yer değiştirerek ‘ait olduğu yeri’ bulmak isteyen Kerem ve Cansu belki de aşk sayesinde tüm farkları, sınıfları, kaderi yenmeyi başaracaktır…

Senaryosunu ‘Yazı Odası’nın yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı ‘Yüksek Sosyete’ Haziran ayında ekranlarda olacak. Yeni dizinin yayın tarihi önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı