Oyun

Star Wars: Force Arena oyununda ücretsiz komutan kartları sürprizi

Mobil oyun şirketi Netmarble Games, Ocak 2017 tarihinde 154 ülkede piyasaya çıkan gerçek zamanlı mobil PvP oyunu Star Wars: Force Arena oyunu için ilk defa büyük bir güncelleme yapılacağını açıkladı. Bu güncellemeyle birlikte, oyuncular katıldıkları her sezonun sonunda bir komutan kartı kazanacak.

STAR WARS: FORCE ARENA OYUNU GÜNCELLENDİ

Star Wars: Force Arena’nın güncellenen sezon ödül sistemi sayesinde, her sezon tamamlandığında oyuncular hediye olarak bir komutan kartı alacak. Sezonların süresi ise, oyunu daha heyecanlı hale getirmek amacıyla, mevcut iki haftalık döngüsünden bir haftaya düşüyor.

Star Wars: Force Arena’da 10 oyun oynayan oyunculara, günlük en fazla iki tane alabilecekleri bir altın paket hediye edilecek. Yeni eklenen günlük görevi tamamlayan oyuncular ise her gün, en çok 10 bin kredi olmak üzere kredi kazanacak.

blank

SEVİLEN OYUNA 2 YENİ KARAKTER

Oyuna yeni eklenecek olan Aqualish Mühendis ve Wed Treadwell Droidi isimli iki karakter, gerçek zamanlı savaşlar sırasında müttefik taretleri tamir etme görevini üstlenerek oyuna yepyeni bir strateji getirecek.

Netmarble Games Chief Marketing Officer Seungwon Lee, “Star Wars: Force Arena için oyuncularımızın daha çok altın paket ve komutan kartı kazanmasını sağlayacak geliştirilmiş bir ödül sistemi hazırladık” diyor ve devam ediyor: “İki yeni karakterimizin oyuna getireceği yeni stratejik boyut sayesinde de daha fazla oyuncunun favori STAR WARS karakterleriyle oynamanın tadını çıkarmasını bekliyoruz.”

Oyuna getirilen diğer güncelleştirmeler olan oyun arayüzü için iyileştirmeler, ittifak ve takas sistemleri ile öğreticinin yanında, oyuncular artık oyun içerisinde savaş geçmişlerini görüntüleyebilecek.

Star Wars: Force Arena, aralarında en son STAR WARS filmi Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi’nden yeni karakterlerin de bulunduğu 80’den fazla oyun kartı içeriyor. iTunes App Store ve Google Play üzerinden indirebileceğiniz Star Wars: Force Arena ile ilgili daha fazla bilgi için, www.StarWarsForceArena.com adresinden resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu