Televizyon

Star’da başlayacak “Ve Kazanan” için geri sayım

Kenan Doğulu ve Şebnem Ferah’ın ilk kez bir TV programı için bir araya geldiği yarışma “Ve Kananan” için geri sayım başladı. Star TV’de ekrana gelecek olan yeni yarışma 21 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.

Yarışmaya inanılmaz katılım talebi çok yüksek

Yarışma için Türkiye’nin birçok ilinde, aynı zamanda Azerbeycan ve Hollanda’da da seçmeler yapıldı. Gelen haberlere göre Ve Kazanan yarışmasına rekor katılım talebi olduğu haber veriliyor.

Müzik otoriteleri, başvuran  7000 kişinin performansları arasında en iyi  sesleri bulmak için oldukça zorlandı.

Kenan Doğulu ve Şebnem Ferah ilk kez jüri koltuğunda

Ve Kazanan’ın en önemli özelliği müzik dünyasının iki önemli yıldız ismi Şebnem Ferah ve Kenan Doğulu’nun ilk defa bir TV projesinde bir araya gelmesi ve de jüri koltuğuna oturacak olmaları.

İkili, hem yarışmacılar için oy kullanacak hem de yorumlarıyla yarışmacılara destek olup liderlik yapacak. Yarışmanın sunuculuğunu sunduğu yarışma programları ve oynadığı dizilerle takdiri kazanan Uraz Kaygılaroğu üstleniyor.

Ve Kazanan yarışması dünyanın pek çok ülkesinde “The winner is” ismiyle  izlenme rekorları kıran yarışmanın formatıyla ekrana gelecek. Yarışmanın benzerlerinden farkı ve de en büyük  özelliği; yarışmacıların oylama sonucunu görmeden, kendilerine teklif edilen parayı alıp, yarışmadan çekilme hakkının olması.

Yapımcılığını Promore Prodüksiyon’un üstlendiği yarışmada  kazanmak için sadece muhteşem bir sese sahip olmak yeterli değil, yarışmacıların riske girip, doğru zamanda doğru kararı vermeleri gerekiyor.

Yarışmaya katılmak  isteyenler Star TV’nin resmi sitesi www.startv.com.tr adresinden başvuruda bulunabiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=1apHDn9kzAQ

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı