Televizyon

STAR’DA YILBAŞI’NDA DÜET ZİYAFETİ VAR

Türkiye’nin sesleri; en güzel yorumları, unutulmaz performansları ve yüz yüze düetler bu yılbaşında Star’da ekrana gelecek. Türkiye’nin güçlü sesleri en güzel şarkılarını birlikte söylüyor.

Geçtiğimiz yıllarda oldukça çok konuşulan ve yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezleri haline gelen düetlerin unutulmazları peş peşe ekrana gelecek. Bu yıl kaybettiğimiz Müslüm Gürses, hafızalardan silinmeyen şarkısı Tanrı İstemezse’yi Hande Yener ile Ferdi Özbeğen Dilek Taşı’nı Bengü ile seslendirmişti.

Sertap Erener ve Kibariye Sen Ağlama düeti ile Ahmet Özlan ve Sıla Vur Kadehi Ustam, Işın Karaca ile Ümit Besen Nikah Masası ile ekrana gelecek. Zerrin Özer-Kubat düeti de bir başka unutulmaz performanslardan biri. Yıldız Tilbe-Feridun Düzağaç, Gülden Karaböcek – Ferhat Göçer, Emrah-Gece Yolcuları, Şevval Sam-Nev, Kamuran Akkor-Ziynet Sali, Neşe Karaböcek-Göksel, Erol Evgin-Gripin’i de “Unutulmaz Düetler Saygıyla” programında izleyeceğiz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu