Televizyon

Star’dan yeni moda yarışması: Hayalimdeki Gelinlik

Star TV’de yeni bir program başlıyor. Hayalimdeki Gelinlik adlı program hafta içi her gün ekrana gelecek olan programı Alican Aytekin sunacak. Peki, Hayalimdeki Gelinlik adlı programı sunacak olan Alican Aytekin kimdir? İşte haberin detayları…

EN İYİ GELİNLİĞİ SEÇMEK İÇİN YARIŞACAKLAR

Yeni yarışma programında evlenme hayali kuran genç kızlar, hayallerindeki gelinliğe kavuşmak için yarışacaklar. Kazanan genç kız yarışmadan büyük ödülü kazanacak. Birbirinden zorlu yarışmacılar en iyi gelinliği seçmek için birbirleriyle kıyasıya rekabet edecekler.

Programın yayın tarihi henüz açıklanmadı. Yarışmanın ocak ayı içinde yayınlanması bekleniyor.

YARIŞMACI ADAYLARI HAYALİMDEKİ GELİNLİK’E NASIL KATILACAK?

Star TV’nin ocak ayı içinde başlayacak yeni yarışma programına katılım için gereken şartlar; yarışma katılım formunda adaydan her yarışmada olduğu gibi kimlik bilgileri isteniyor Sonrasında yarışmaya özgü sorulara geçiliyor, boy, kilo, beden ölçüleri, ayakkabı numarası, medeni durumu, iletişim bilgileri sorular arasında yer alıyor. Daha sonra ise adayların bitirdikleri okul, başvuran adayın partneriyle ne zamandır birlikte olduğu, partnerin mesleği, ilgi alanları, adayın kendisinin en sevdiği ve sevmediği yönleri, adayın hayalindeki gelinliğin nasıl olduğu ve yarışmaya neden katılmak istediği gibi sorular yer alıyor. Ayrıca adaya vücudunda kalıcı bir engel olup olmadığı ve bu engelin neresinde olduğu, ailede en çok kimi samimi gördüğü de sorular arasında. Bütün bunlardan sonra adaylar başvuru formundaki her soruyu doğru ve eksiksiz yanıtlamak zorunda. Aksi takdirde yarışmaya katılmadan elenme ihtimalleri doğuyor.

Yarışmacı adayları yarışmaya, özel olarak verilen whatsapp numarasından da başvuru yapabiliyor. Yarışma için verilen Whatsapp numarası 0 530 279 10 83.

UFAK TEFEK CİNAYETLER’DE OYNAYAN ALİCAN AYTEKİN KİMDİR?blank

1990 İstanbul doğumlu olan Alican Aytekin, İstanbul Bilgi Üniversitesi TV Haberciliği ve Programcılığı Bölümü’nden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi de aldıktan sonra İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında rol aldığı Bizim Okul dizisinde yaşadı. Daha sonra “Gölgedekiler” dizisinde rol aldı.Star TV’de yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Mert Fırat, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar, Hayal Köseoğlu, Duygu Sarışın ve Tansu Biçer gibi isimlerin yer aldı. Aytekin, yine Star TV’de ekrana gelen ve izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Ufak Tefek Cinayetler dizisinde İlhan karakterini oynadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu