M.Bey/ÖzelManşet

Star’ın günlük dizisi Aşkın Bedeli sona eriyor/M.Bey-Özel

Star TV’nin gündüz kuşağında yayınlanan günlük dizisi Aşkın Bedeli sona eriyor. Yeni sezonda istenilen reytingleri alamayan dizi için kanal yönetimi nihai kararını verdi. Aşkın Bedeli’nin 16 Ekim itibarıyla ekran macerası sona erecek.

Dizinin reytingleri geçtiğimiz sezona göre daha düşük çıkınca kanal yönetimi projeyi devam ettirmeme kararı aldı. Son yayınlanan bölüm Total’de 66. sırada yer bulmuştu.

Senaryonun giderek zorlanmasıyla hikayeye olan inandırıcılığın azalması bu sonuçta etkili olurken geçtiğimiz sezonlarda dizide önemli rollerdeki oyuncuların diziden ayrılmasının da bu sonuçta etkili olduğu konuşuluyor. Hatırlanacağı gibi bu sezona başlarken “Sedef” karakterini oynayan başrol oyuncusu Deniz Bolışık da diziden ayrılmıştı. Daha önce de Zeynep Aydemir, Mert Yavuzcan, diziden ayrılmışlardı. Yeni sezonda diziden ayrılan diğer bir oyuncu ise Gülnara’yı oynayan Özlem Maden’di.

Dizinin uygulayıcı yapımcısı İsmail Çağlar, diziyle ilgili yaptığı açıklama şöyle:

“Aşkın Bedeli dizimizin değerli oyuncuları,
9 eylül 2013 tarihinde yayın hayatına başlamış olan dizimiz, Star televizyonunun aldığı karar doğrultusunda 16 ekim 2015 itibari ile yayın hayatına son verecektir.
Özverili çalışmanız ve göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sonsuz teşekkürler,
başka bir projede görüşmek dileği ile.
Bilgilerinize,
Saygı ve Sevgilerimle,
İsmail ÇAĞLAR
Uygulayıcı Yapımcı”

Dizide Rüstem Ağa’yı canlandıran oyuncu Halil Kumova ise sosyal medya hesabından veda mesajı verdi.

“Geçen sezon katıldığım bu küçük ama yüreği büyük ailenin bir parçası olmaktan hep keyif aldım..
Uygulayıcı yapımcımız İsmail Çağlar, Yapım koordinatörümüz Osman Kazancıgil, Yapımcılarımız ve yönetmenlerimiz Canan Evcimen, Atilla Cengiz, ö. Göksel Aydın ve Irmak Çengel olmak üzere tüm ekip ve oyuncu arkadaşlarıma selam ve sevgiler yolluyorum.. İyi ki birlikte olmuşuz iyi ki sizleri tanımışım..Tekrar buluşmak dileğiyle..”

MEDYABEY-ÖZEL

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı