Yerli Dizi

Star’ın iddialı yapımı Ada Masalı’ndan yeni tanıtım

Star’ın yeni dizisi ‘Ada Masalı’ yakında seyircisi ile buluşacak. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolü paylaştığı Ay Yapım’ın yeni romantik yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın ilk tanıtımı yayınlandı.

AYŞİN TURAN VE ALP NAVRUZ İKİLİSİ TUTACAK MI?

Dizi yayınlanan tanıtım üzerinden sosyal medyada da yorumlara açılmış oldu. İlk kez bir projede bir araya gelen Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un ne derece uyumlu olup olmadıklarına dair yapılan yorumlar dikkat çekti.

Yaz aylarına yayınlanacak olan Star’ın yeni dizisi sosyal medyanın dikkatinden kaçmadı. Yayınlanan tanıtım videosu da birkaç saat içinde YouTube’da yaklaşık 200 bin görüntülenme aldı.

ADA MASALI’NIN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Son dönemin beğenilen, başarılı oyuncuları Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolleri paylaştığı dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken senaryosunu ise Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu kaleme alıyor. Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda; İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi önemli isimler yer alıyor.

‘Ada Masalı’nın yayın tarihi henüz açıklanmadı.

İşte Ada Masalı’nın yayınlanan tanıtım videosu:

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu