Yerli Dizi

Star’ın yeni dizisi Annemizi Saklarken ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

Star TV’de yayınlanan, başrollerini Kutsi ve Hande Doğandemir’in paylaştıkları, yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği Annemizi Saklarken dizisi, dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle, ekran macerasına başladı. Annemizi Saklarken reyting listesinde kaçıncı oldu?

Sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen, güçlü kadrosuyla da dikkat çeken Annemizi Saklarken, Kuruluş Osman ve Sadakatsiz’in damga vurduğu çarşamba gününde, reyting yarışında ne yaptı? İşte, 8 Aralık Çarşamba gününe damga vuran yapımlar…

Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken, ekran macerasına başladı. Kuruluş Osman ve Sadakatsiz’in yarıştığı günde, Annemizi Saklarken ne kadar izlendi? İşte, 8 Aralık Çarşamba reyting sonuçları.

atv’nin reyting rekortmeni fenomen dizisi Kuruluş Osman, dün akşam yayınlanan 74. bölümüyle, tüm kategorilerde birinci oldu. Haftalardır zirveden inmeyen dizi, dün akşamki bölümüyle de yerini korudu.

Kanal D ekranının sevilen dizisi Sadakatsiz, dün akşam yayınlanan 42’nci bölümüyle, AB ve ABC1’de ikinci, Total’de ise üçüncü oldu.Sadakatsiz dizisi, geçtiğimiz hafta ise tüm kategorilerde ikinci olmuştu.

ANNEMİZİ SAKLARKEN İLK BÖLÜMÜYLE BEKLENTİNİN ALTINDA KALDI

Başrollerini Kutsi ve Hande Doğandemir’in paylaştıkları, yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği Annemizi Saklarken dizisi, dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle, ekran macerasına başladı.

Star’ın yeni dizisi Annemizi Saklarken, ilk bölümüyle; Total’de ve ABC1’de 14, AB’de ise 12’nci olarak, beklentilerin altında bir başlangıç yaptı.

atv’nin gündüz kuşağına damga vuran programı Esra Erol’da; Total’de ikinci, AB’de beşinci ve ABC1’de de altıncı oldu.

Çarşamba gününün de en çok izlenen haber bülteni olan Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber; Total’de altıncı, AB’de üçüncü ve ABC1’de de dördüncü sırada yer aldı.

atv’nin bir diğer çok izlenen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert ise; ABC1’de üçüncü, Total ve AB’de ise dördüncü oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu