Fragmanlar

Star’ın yeni dizisi Hayat Bazen Tatıldır yarın başlıyor… İşte internete özel ilk fragmanı…

Star TV yepyeni bir aile-eğitim dizisi ile ekrana geliyor. İlk bölümünün Pazar günü yayınlanacağı Hayat Bazen Tatlıdır bir Süreç Film yapımı. Ali Gündoğdu imzalı dizide Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan’ın başrolleri paylaşıyor. Hayat Bazen Tatlıdır’ın senaristliğini Gani Müjde yaparken, yönetmen koltuğuna Hamdi Alkan oturuyor. Hayat Bazen Tatlıdır dizisi şimdilik konsept olarak Hayat Bilgisi’ni hatırlattı bize. İşte Hayat Bazen Tatlıdır’ın ilk fragmanları ve internete özel fragmanı…

Pazar akşamaları ekrana gelecek dizide güzel oyuncu Birce Akalay, doğru bildiklerini savunan, idealist bir öğretmeni “Hayat”ı canlandıracak. Hayat Öğretmen, özel bir Lisede Edebiyat öğretmenliği yapmakta, kız kardeşi Gözde ise aynı okulda öğrenim görmektedir. Zengin ailelerin çocuklarının eğitim aldığı bu okulda eski bir mafya babası olan Cerrah’ın kardeşi Koray’ın, Gözde’ye olan takıntılı aşkı sonucu Hayat’ın işine son verilir.

Hayat, kız kardeşini Koray’dan uzaklaştırmak için İstanbul’un diğer yakasındaki Gedikpaşa Anadolu Lisesi ile anlaşır.

Müdür Şerif Bey’in meslek etiğine uymayan hareketleri ve öğrencilerin haylazlıklarıyla baş edip yeni yerleştiği evinin çatlak ev sahiplerine rağmen huzur bulmaya çalışan Hayat ve kardeşi için zor bir hayat başlayacaktır artık.

Hayat Bazen Tatlıdır ilk bölüm 2. fragmanı da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu