Yerli Dizi

Star’ın yeni dizisi Yalı Çapkını ekran için gün sayıyor

Star TV ekranlarında izleyeceğimiz, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu “Yalı Çapkını” dizisinin yayın tarihi belli oldu.  Yalı Çapkını, 23 Eylül Cuma günü ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor. Yapımı OGM Pictures’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin oturuyor. Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor. Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda Gaziantepli Korhan Ailesi’nin başından geçenler anlatılıyor.

Star’ın merakla beklenen yeni dizisi “ Yalı Çapkını” , ilk bölümüyle 23 Eylül Cuma günü Star’da!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu