Yerli Dizi

Star’ın yeni dizisi Yıldızlar Şahidim reytinglerde kaçıncı oldu?

Star’ın ilk bölümü dün gece yayınlanan Yıldızlar Şahidim adlı yeni dizisi ilk reyting sınavına çıktı. Başrollerini Canan Ergüder, Berk Cankat, Özge Gürel, ve Mesut Akusta’ın paylaştığı dizi ilk bölümüyle parlak bir reyting performansı sergileyemedi. Arka Sokaklar, Aşk ve Mavi, Survivor, Güldür Güldür gibi önemli yapımların karşısında reyting rekabetine giren Yıldızlar Şahidim ne kadar izlendi? İşte haberin detayları..

YILDIZLAR ŞAHİDİM REYTİNG LİSTESİNE İDDİALI GİREMEDİ

Star’da yayınlanan Yıldızlar Şahidim dizisi, Total/Genel kategorisinde 18 sırada kendisine yer bulabildi. Aldığı reyting oranı 3.35; Share ise 8.00 olarak gerçekleşti.

Yeni dizi AB kategorisinde daha iyi bir performans sergiledi. Yıldızlar Şahidim AB’de 10. sırada yer aldı. Dizi, 2.93 reyting 8.49 share aldı.

Yıldızlar Şahidim’in ileriki haftalarada rakipleriyle farkı ne derece kapatıp kapatamayacağı merak ediliyor.

Yıldızlar Şahidim dizisinin senaryosunu Pınar Bulut kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise; Yıldız Hülya Bilban bulunuyor.

YILDIZLAR ŞAHİDİM’İN KONUSU

Hem genç, hem de deneyimli oyuncuları kadrosunda toplayan Yıldızlar Şahidim ,sıradan bir mahalleden yıldızların en tepesine uzanan bir aşk hikayesini anlatıyor.

İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde yaşayan, umutsuzca şarkıcı olma hayalleri kuran Haziran, pop yıldızı Aras’ın ülkedeki en büyük hayranıdır. İkilinin yollarının kesişmesi imkansızdır; fakat bir mucize gerçekleşir. Aras’la Haziran, Aras’ın konserinde karşılaşır. Bu karşılaşma, engellerle dolu bir yolun da fitilini ateşler. En büyük engel, Aras’ın babası ve yapımcısı olan “Kral” lakaplı Fikret’tir. Aras’ın yıllar önce ortadan kaybolan annesi, eski şarkıcı Zeyno’nun İstanbul’a dönmesiyle beraber, Aras ve Haziran’ın yolu yeniden kesişir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu