Sinema

STEPHEN BALDWIN MAGİ İÇİN İSTANBUL’DA

TAFF Pictures’ın yapımcılığında, Hasan Karacadağ’ın, Amerikalılar’ı cinlelere tanıştıracağı filmi “Magi”nin 2. Hollywood starı da İstanbul’a geldi! Başka bir proje için Mumbai’de bulunan Stephen Baldwin, Türk yapımı gerilim korku filmi ‘Magi’nin çekimleri için, önceki gün gece yarısı İstanbul’a ulaştı.

HEMEN KOSTÜMLERİNİ GÖRMEK İSTEDİ!

Baldwin, gece yarısı İstanbul’a gelmiş olmasına rağmen, ertesi günü vakit kaybetmeden sete gitti. Film için heyecan duyduğıunu belirten ünlü aktör, hemen kostümlerini görmek istedi. Filmin yönetmeni Hasan Karacadağ başta olmak üzere, film ekibiyle tanışıp, uzun uzun sohbet etti.

Filmdeki sahnelerini bitirmesine rağmen İstanbul’dan ayrılmak istemeyen Michael Madsen ise birkaç günlüğüne Cannes Film Festivali’ne gidip İstanbul’a geri döndü. ‘Magi’ filminin iki starı şu sıralar Martı İstanbul Hotel’in terasından Tarihi Yarımada manzarasını seyrediyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu