Yerli Dizi

STV’ DEN BEHZAT Ç.’YE RAKİP GELİYOR

POLİS-HİKAYELERİ

E-posta Paylaş Takip Et Star TV’nin arıza komiseri Behzat Ç.’ye STV’den rakip çıktı. STV’nin dizisindeki komiser Behzat Ç.’nin aksine Kuran’dan ayetler okuyor, dini nasihatlar veriyor…

Star TV’nin aykırı polisi Behzat Ç.’ye STV’den rakip çıktı. Arıza komiserin küfürlü, agresif tarzı karşısında bambaşka bir polis profili koyan STV’nin Polis Hikayeleri bu sezon Behzat Ç.’ye rakip olacak.

STV’nin bu sezon yayına sürdüğü Polis Hikayeleri’ndeki komiser karakteri zanlılara dini nasihatlarda bulunuyor, Peygamber’in hayatından örnekler sunuyor, Kuran’dan ayetler alıntılıyor. Suçluları doğru ve ahlaklı bir yaşama davet eden Polis Hikayeleri’ndeki komiserin sorgulama tarzı adeta Behzat Ç.’nin küfürlü ve şiddet içeren sorgulama yöntemlerine karşılık olarak kurgulanmış. Ekrandaki dizi rekabeti bu sezon STV’nin dindar komiseri ile Star TV’nin arıza komiseri arasında özel bir anlam kazanacak.

Gazeteciler.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu