Yaşam

Success Flow, Türkiye’nin 1 Numaralı Çocuk Eğlence Merkezini Avrupa’ya Taşıyor

Markaların özel ihtiyaçlarını belirleyerek Türk markalarını global pazarda en doğru şekilde konumlandıran Success Flow, Türkiye’nin 1 numaralı Eğlence Merkezi Playland’i Avrupa pazarına taşımaya hazırlanıyor.

Success Flow, yurtdışı pazarına, kalite, maliyet ve hizmet politikası konularında gelişmiş özelliklere sahip Türk markalarının yer almalarında destek veriyor.Markaların doğru stratejiyle doğru lokasyonda doğru iş ortaklıklarıyla global pazarda yer almasını sağlayan Success Flow, Türk markalarına yurtdışında değer katıyor.Success Flow, Türkiye’nin önde gelen eğlence merkezi Playland’i Avrupa pazarına kazandırıyor.

Sürdürülebilir büyüme stratejileri çerçevesinde ülkemize yatırım yapmaya devam etme, yurtdışı şirketlerinin de ülkemize yatırım yapmalarını teşvik etmeyi sürdürme ilkesiyle yola çıkan Playland, Success Flow’un yurtdışındaki başarısı ile dünya markaları arasında öncü oyuncak üreticilerinden biri olmayı amaçlanıyor. Güçlü ekibiyle, Orta Doğu ve Avrupa’da konumlanmak üzere yola çıkan markaların en iyi yol arkadaşı olan Success Flow, markaların global yolculuğunda tüm süreçleriyle ilgilenmek üzere destek veriyor.

Success Flow, küresel uzmanlığını yerel bilgileriyle birleştirerek işinizi başarıya götürecek en iyi çözümleri sunuyor. Playland’in global yolculuğunda ise markanın eğlence sektöründeki başarısını,güçlü deneyimiyle uluslararası konuma ulaştırıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu