Yerli Dizi

Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi ATV’nin iddialı dizisinde

Akıncı dizisinin çekimleri başladı…Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin bir araya geldiği dizi yeni sezonun iddialı projeleri arasında gösteriliyor.

atv ekranlarında yayınlanacak olan, Türk dizi sektöründe Türkiye’nin ilk kahraman markası olma hedefiyle yola çıkan Akıncı dizisinin çekimleri başladı. Kökleri Osmanlı tarihine uzanan ve İstanbul’u koruyan modern bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini anlatan dizi, yayına hazırlanıyor.

Modern bir halk kahramanı uyarlaması olan Akıncı’nın yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in, yönetmenliğini ise Veli Çelik üstleniyor.

AKINCI’NIN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin paylaştığı dizinin kadrosunda; Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimler bulunuyor.

atv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin çekimleri özel bir platonun yanı sıra başta Kuzguncuk olmak üzere İstanbul’un tarihi semtlerinde gerçekleşecek.

Güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosunun yanında kostüm tasarımları ve teknolojisiyle Akıncı, dizi-sinema sektöründe Türkiye’nin ilk kahraman markası olma iddiasını taşıyacak. Bu konseptin ilk televizyon dizisi olan Akıncı, seyircinin daha önce televizyonda hiç karşılaşmadığı bir kahramanı seyirci ile buluşturacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu