Medya

Süleyman Özışık hangi gazetenin yazar kadrosuna katıldı?

Yazdığı siyasi yazılarla internet mecrasının en çok okunan yazarları arasında gösterilen Süleyman Özışık yazılarına gazete sütunlarından da devam edecek. Türkiye gazetesi yeni yıla değişimle giriyor. Gazete yeni yazarlardan yeni eklere varıncaya kadar bir dizi değişim süreci yaşıyor. Yeni gelen yazarlar arasında en flaş olan isim ise kuşkusuz internet mecrasının en çok okunan yazarları arasında gösterilen Süleyman Özışık oldu.

SÜLEYMAN ÖZIŞIK TÜRKİYE GAZETESİ’NDE

Yeni yılda gazetede yazmaya başlayacak olan yeni yazarlar şunlar; İnternethaber yazarı Süleyman Özışık, İlahiyatçı Prof Dr. Hilmi Demir, sosyal güvenlik uzmanı İsa Karakaş, Salih Uyan, Meryem Aybike Sinan ve Beşiktaş yazılarıyla Ahmet Dursun.

Yeni yazarların yanı sıra gazete tasarım olarak ve yeni sayfalarla da değişimden geçecek. Mutfak Kültürü, Havacılık, Geniş Açı gibi yeni sayfalar Türkiye gazetesi okurlarıyla yeni yılda buluşacak.

Özellikle 15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsünden sonra yazdığı yazılarla gündeme gelen ve TV ekranlarında da boy gösteren Süleyman Özışık, yeni yılda Türkiye gazetesinin ağır topu olan yazarlarından biri olacak.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu