Medya

Süleyman Özışık’tan ayrılık açıklaması: ‘Hayalimin peşinden gideceğim’

Türkiye gazetesinin yanı sıra internethaber sitesinin de yazarları arasında yer alan yazılarına geniş kitlelerin ilgi gösterdiği Süleyman Özışık, ağabeyi Hadi Özışık’ın sahibi olduğu haber sitesine veda ettiğini duyurdu.

Süleyman Özışık, dikkat çeken yazısında yazılara ara verdiğini dile getirirken şu ifadelere yer verdi:

“Sadece yazıları sonlandırıyorum. Hadi Özışık ile bundan sonra İnternethaber’in Youtube kanalında yapacağımız analizler tam gaz devam edecek. Ne kadar devam eder bilmem ama Can Ataklı ile karşı karşıya geldiğimiz ‘Farklı Görüş’ programını da yine her hafta İnternethaber stüdyolarında gerçekleştireceğiz.”

YouTube kanalının yayına girdiğini de duyuran Özışık, “Türkiye gazetesinde yazdığım yazılar aynen devam edecek. Onun dışında, dediğim gibi, hayalim var ve onun peşinden gideceğim. Bana sadece bir hafta müsaade edin, o hayalin ne olduğunu size büyük bir mutlulukla açıklayacağım.” diye yazdı.

Peşinden gideceği hayali ile ilgili bilgi vermeyen Özışık’ın hayalinin ne olduğunu açıklamak için okurlarından bir haftalık bir süre istemesi dikkatlerden kaçmadı.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu