Gündem

Sümeyye Erdoğan-Selçuk Bayraktar’ın düğününe kimler katıldı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar’ın nikah töreni Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşti. Düğün törenine katılan davetliler törenin yapılacağı Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nin içinden fotoğraflar paylaştı.

SBakir İzzetbegoviç, Navaz Şerif, Edi Rama, Sad Hariri, İsmail Kahraman, Ahmet Davutoğlu, Hulusi Akar, Abdullah Gül’ün de hazır bulunduğu törende çiftin nikahını  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.

Destekten TR

TSK’DAN BİR İLK

Destekten TR

Selçuk Bayraktar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ı Tarabya’daki Cumhurbaşkanlığı köşkünden aldı. Düğünde ise TSK tarihinde bir ilk gerçekleşti.

Destekten TR

Altı bin kişinin davet edildiği nikahta Sümeyye Erdoğan’ın şahitliğini Başbakan Ahmet Davutoğlu, Selçuk Bayraktar’ın şahitliğini ise Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar yaptı. TSK tarihinde daha önce hiçbir Genelkurmay Başkanı nikah şahitliği yapmamıştı.

TAYYİP ERDOĞAN: “BİR CEYLAN GİBİ YUVADAN AYRILIYOR”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş’ın kıydığı nikahta Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu şahitlik yaparken, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan duygusal bir konuşma yaparak: “Sümeyye’ye çocukken ‘ceylanım’ derdim, ‘gözümün nuru’ derdim. Şimdi bir ceylan gibi yuvadan ayrılıyor” diye konuştu.

SÜMEYYE ERDOĞAN’IN DÜĞÜNÜNE HANGİ ÜNLÜLER KATILDI?

Düğüne katılan ünlüler arasında, Orhan Gencebay-Sevim Emre çifti, Seda Sayan, Cengiz Kurtoğlu, Kutsi de vardı..

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR