GündemManşet

Sunucu İkbal Gürpınar: “Onlar yatak odalarına kamera yerleştirmekten hoşlanırlar”

Atakum Belediye’sinin bir açılışına özel konuk olarak davet edilen sunucu İkbal Gülpınar, ilginç açıklamalar yaptı. Gürpınar yaptığı konuşmada, geçmişte kendisine atfedilen ‘Ben, ’Cumhurbaşkanını arzulayan kadını en iyi ben bilirim. Zevcesi ve cariyesi olmaya razıyım’ şeklideki medyaya yansıyan sözler hakkında konuştu.

GÜRPINAR: AMAÇ BENİ DEĞİL CUMHURBAŞKANIMIZI KARALAMAKTI

İkbal Gürpınar, “İnternette baktım, milyonlarca paylaşım var. Önce gözlerime inanamadım. İlk lafım ’Hasbinallah ve Nimel Vekil’ oldu. Bunu yapanların kim olduğunu bildiğim için, onlar yatak odalarına kamera yerleştirmekten çok hoşlanırlar.” diye konuştu.

“BENİ ÖLÜM LİSTESİNE ALDILAR”

Konuşmalarında FETÖ’yü işaret ettiği anlaşılan Gürpınar, sözlerine şöyle devam etti: “Yeni Akit gazetesine verdiğim röportaj yüzünden beni ölüm listesine aldılar ve Amerika’dan bana bir mesaj geldi. ’Seni bekleyen hazin sona hazır ol’ diye. Ben de mesaja cevap verdim. ’Siz Allah mısınız benim sonumu veriyorsunuz?’ diye. Ancak başka cevap vermediler. Burada amaç İkbal’i karalamak değil. Sayın Cumhurbaşkanımıza laf atmak”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu