Magazin

Sunucu Saadet Özsırkıntı’dan ‘Cem Yılmaz’la birlikte’ haberlerine açıklama

Adı Cem Yılmaz ile aşk dedikodularına karışan sunucu Saadet Özsırkıntı, sosyal medya hesabı üzerinden ilişki iddialarına açıklık getirdi. Özsırkıntı, “Her selamlaştığım aşka evrilmesin. Lütfen sizden ricamdır; Yanlış veya yalan bilgilerle gündem yaratılmasın” dedi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşadığı öne sürülen Saadet Özsırkıntı, sessizliğini bozdu.

Yılmaz’ın gösterisine giden ve kulisinde ünlü komedyen ile bir araya geldiği iddia edilen Özsırkıntı, konuya Instagram hesabı üzerinden açıklık getirdi.

Ünlü sunucu, hakkında çıkan iddiaların gerçek dışı olduğunu belirterek şunları söyledi:

Yaşadığımız bu zor günlerde bu açıklamayı yapmak zorunda kalmak benim için inanın çok üzücü. Doğru… Oyununa gittim. Kendisini işim gereği tanıyordum; kulisine de uğradım. Her selamlaştığım aşka evrilmesin. Yanlış ve yalan bilgilerle hele ki ağzımdan çıkmış gibi gündem yaratılmasın lütfen sizden ricamdır.

SERENAY İLE YOLLARI AYRILDI

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile komedyen Cem Yılmaz, mart ayında Atina’da görüntülenmişti. Bu görüntülerin ardından sürpriz aşk magazin gündeminde çok konuşulmuştu.

Sarıkaya, Atina dönüşü İstanbul Havalimanı’nda sürpriz birlikteliği itiraf etmişti. Oyuncu, “Ne söyleyeyim ki? Her şey gördüğünüz gibi” ifadelerini kullanmıştı.

Ancak çiftin aşkı uzun sürmemişti. Yılmaz ve Sarıkaya, ayrılık kararı almıştı. Yılmaz’a geçtiğimiz günlerde uzun süredir birlikte görüntü vermediği sevgilisi Serenay Sarıkaya sorulmuştu Ünlü komedyen, “Ayrıldınız mı?” sorusuna, “Evet ayrıldık” cevabı vermişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu