M.Bey/Özel

Süper Bulmaca’nın sunucusu Alper Ateş’e yeni görev (M.Bey-Özel)

HT Bloomberg kanalında uzun süredir Süper Bulmaca programını sunan Alper Ateş’e yeni görev… Süper Bulmaca yarışmasının sona ermesinin ardından başarılı sunucuya yeni görev verildi. Medyabey’e gelen duyumlara göre Alper Ateş, yarışma sonrası bir süredir Show TV’de Program Müdürü görevini yürütüyor.

Show TV’de uzun yıllar gündüz kuşağı programlarında editörlük görevini yürüten Alper Ateş, Show TV’nin Ciner Medya tarafından satın alınmasının sonrasında Bloomberg’te Süper Bulmaca adlı yarışmayı sunmaya başlamıştı. Yarışmanın bitmesinin ardından Alper Ateş,  Show TV Program Müdürü oldu. Ateş’in bir süredir yeni görevinde çalıştığı ortaya çıktı.

ALPER ATEŞ KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo – Televizyon – Sinema Bölümü’nden mezun oldu. 2001’de Atv’de yayınlanan Savaş Ay’la A Takımı’nda muhabir olarak görev aldı. 2004 yılında A Takımı’ndan ayrılıp 1 yıl Best FM’de haber spikerliği ve radyo muhabirliği yaptı.

2005 yılından itibaren Show TV’de program bölümünde çalışmaya başladı. 8 yıl boyunca Show TV’nin başta gündüz kuşağı olmak üzere birçok yapımında editörlük ve 400’ün üzerinde canlı yayının muhabirliğini yaptı.

2014’ün ilk aylarından itibaren Bloomberg HT’de tamamen yerli bir format olan, C Yapım tarafından hazırlanan Süper Bulmaca yarışmasını sunmaya başladı.

MEDYABEY-ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu