SporTelevizyon

Süper Toto Süper Lig maç özetleri artık TRT’den izlenebilecek

TRT’den Spor Toto Süper Lig hamlesi… Bugüne kadar Süper Toto Süper Lig’de oynana maçların özet görüntülerini veremeyen TRT, yaptığı anlaşma ile sporseverlere müjdeli bir haber vermiş oldu. Bundan böyle TRT, yapılan anlaşmayla Süper Lig’in maçlarının özetini verebilecek. Gelişme sporseverler tarafından heyecanla karşılandı. Müjdeli haberi Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş verdi.

Numan Kurtulmuş, gelişmeyi Sosyal medya hesabından; ” Futbolseverlerin özet görüntü çilesi sona erdi. TRT, Spor Toto Süper Lig maçlarının özetlerinin yayın hakkını aldı. Hayırlı uğurlu olsun.” paylaşımıyla duyurdu.

Bilindiği gibi Süper Lig maçlarının özet görüntüleri yayıncı kuruluş Lig TV’nin dışında büyük kanallardan ekrana getirilemiyordu. Bundan dolayı sporseverler şikayetlerini her fırsatta dile getiriyorlardı. Sorun nihayet çözüldü. Süper Lig maçlarının canlı yayınlanmasının ardından belli bir zaman sonra yayınlanan maçın özet görüntülerini TRT’den izleyebilecekler.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu