Dijital PlatformlarTelevizyon

Supernatural dizisi FX’te başlıyor

Doğa üstü varlıklarla mücadele eden iki kardeşin hikayesini anlatan ve tüm dünyada milyonlarca hayranı olan “Supernatural”, ilk sezonundan başlayarak tüm bölümleriyle 26 Mart’tan itibaren hafta içi her gün saat 19.40’ta FX kanalına geliyor.

26 MARTTAN İTİBAREN YAYINLANACAK

Yayınlanmaya başladığı 2005 yılından bu yana yabancı dizi severlerin ilgiyle takip ettiği “Supernatural”, ilk sezonundan itibaren tüm bölümleriyle FX kanalında ekranlara geliyor. Annelerinin ölümünün ardından avcı olan babalarının izinden giden iki kardeş Dean ve Sam, dünyada dehşet saçan canavarlar ve diğer doğaüstü varlıklara savaş açıyor. Bu mücadeleler esnasında sıra dışı fiziksel güçlerini keşfeden kardeşler, her sezonda kendilerini yeni maceraların içinde buluyor.

Toplam 13 sezonla dünyada bir fenomene dönüşen “Supernatural”, 26 Mart’tan itibaren Türkçe dublajlı veya orijinal dilinde Türkçe altyazı seçeneğiyle hafta içi her gün saat 19.40’ta FX kanalında.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu