ManşetTelevizyon

Supernaturel dizisi hayranları çıkan haberlere tepkili

Dünyada önemli bir izleyici kitlesine sahip olan ABD orijinli Supernatural dizisinin yerli uyarlamasının çekileceği haberi sosyal medyada hareketlenmeye neden oldu. Henüz kesinleşmeyen dedikodulara göre dünyaca ünlü dizinin yerli versiyonunda Kerem Bürsin ve Kadir Doğulu’nun adları geçiyor. Supernaturel dizisi hayranları çıkan haberlere tepkili.

Haberin kaynağı henüz netleşmedi. Ama haberin sosyal medyada duyulmasından sonra Supernatural dizisinin müdavimleri konuyu adeta bir kampanyaya dönüştürerek tepkilerini dile getirdiler.

 

Ortak görüş dizinin yerli uyarlamasının yapılmaması yönündeydi. Supernatural’in çok sayıdaki müdavimleri uyarlamaların genelde başarılı olmamasından hareketle sevdikleri dizinin orijinal haliyle kalması ve Türkiye’de bir uyarlama çekilmesinin yanlış olacağı yönünde kanaat sergilediler.

Supernatural hashtag’iyle yapılan paylaşımların dikkat çekici yanı ağırlıklı olarak alaycı bir niteliğe sahip oluşlarıydı.

Kerem Bürsin ve Kadir Doğulu cephesinde şimdilik sessizlik hakim. Haberin gerçek çıkması durumunda dizinin hayranlarının oldukça mutsuz olacağı konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu