Magazin

SÜRPRİZ OPERASYON!…ALİ AĞAOĞLU VE REZA ZARRAB GÖZALTINA ALINDI

Ali Ağaoğlu, Reza Zarrab ile birlikte üç Bakan’ın oğlu da gözaltına alındı.

Sabah saatlerinde mali polisin düzenlediği operasyonlarda aralarında Ali Ağaoğlu ve ünlü sanatçı Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 22 kişi gözaltına alındı.

BAKANLARIN OĞLU DA GÖZALTINDA
Operasyonun TOKİ ve bazı devlet ihalelerinde yolsuzluk sebebiyle gerçekleştirildiği bildirilirken, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın oğlu Kaan Çağlayan, İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler ile Şehir ve Çevrecilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar da gözaltında alındı. Bu olay üzerine Bakan Çağlayan’ın, sabah programlarını iptal ettiği açıklandı.

FATİH BELEDİYE BAŞKANI EMNİYET’E GÖTÜRÜLDÜ
Gözaltına alınan isimler arasında Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in de bulunduğu belirtiliyor. Hürriyet’e bilgi veren belediye kaynakları, Demir’in bilgisine başvurulacağını kaydetti. Aynı kaynaklar, Demir’in sabah erken saatlerde Emniyet’e götürüldüğünü söyledi.

Ensonhaber.com

 

AĞAOĞLU ŞİRKETLER GRUBU’NDAN AÇIKLAMA

Yürütülen geniş kapsamlı bir soruşturma üzerine adli makamlarca Sn. Ali Ağaoğlu’nun ifadesine ihtiyaç duyulmuştur.

Yine bu soruşturma kapsamında mahkeme kararı ile şirket merkezimizde bir arama yapılmıştır.

Arama sonucunda herhangi bir suç ve suç unsuruna rastlanmadığı ilgililer tarafından bugün saat 9:00’da ilişikte sunduğumuz tutanak ile tespit edilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.
Saygılarımızla,
Ağaoğlu Şirketler Grubu

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu