Survıvor

Survivor 1. bölüm… 7 Şubat ilk programda yaşananlar (Video Haber)

Survivor mücadelesi büyük bir keyifle başladı. İlk bölümde her iki takımın da morallerinin çok yüksek olduğu gözlendi. İşte 7 Şubat 2016 Pazar günü Survivor 2016 ilk bölümünde yaşananların videosu

İlk önce ödül oyunu oynandı. Büyük ödülü kazananı adasında bir baraka hazır bekliyor olacaktı. Ardından ise dokunulmazlık oyunu için takımlar adalarına döndüler.  İlk yarışı ünlüler kazandı. Ünlüler ev kazandı. Dominik Cumhuriyetinde yapılan ilk yarışmada büyük ödülü ünlüler aldı. Zorlu bir mücadele ardından Survivor ilk yarışmasında yüzü gülen taraf Ünlüler oldu. Ünlüler bu yarışın sonunda hazır barakayı kazandı.
Gönüllüler son saniyede Serkay’ın sayıyı kaybetmesi nedeniyle büyük ödülü kıl payı kaçırdı. Aylin dizini, Zafer kaburgasını, Serkay da elini yaraladı. Her iki takım için belli bir süre yetecek kadar, pirinç, un ve yağları oldukları belirtildi.

SURVIVOR 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ


Dokunulmazlık oyununda ise Nihal’in sakatlanması yürekleri ağızlara getirdi.Survivor 2016, beklendiği gibi tüm kategorilerde 1. oldu. Dahası arkasından gelen programlara da büyük fark attı. Yüzde 30’luk izlenme payı ile yakalanması güç rakamlara ulaştı. Survivor 2016, Total(genel) kategorisinde 13.15 reyting ve 29.36 share alarak 1. oldu. AB’de ise 12.47 reyting ve 29.26 share oranı ile yine 1. oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu