Survıvor

Survivor 2016 çeyrek finalde şok üstüne şok!!! İşte yarı finale çıkan isim

Survivor 2016’da ikinci yarı finalist açıklandı. 21 haftanın (5 ay) ardından Survivor macerasında yarı finale yükselen ismi Acun Ilıcalı canlı yayında açıkladı. Semih Öztürk ve Damla Can arasında yapılan çeyrek final ikinci etap eleme SMS oylaması sonuçlarına göre survivora veda eden isim kim oldu? Atakan’ın rakibi kim? Yarı final koltuğuna oturan isim Semih mi? Damla mı?

Survivor’ın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki yarı finale ismini yazdıran isim Damla Can oldu. Survivor 2016’ının 2. yarı finalisti: Damla Can oldu.

Damla Can yarı finalde Atakan ile final koltuğuna oturmak için yarışacak.

Survivor Çeyrek finalinde iki şok üst üste yaşandı. Fanlarının oy potansiyelinin çok yüksek olduğu düşünülen Semih Öztürk SMS oylamasında elendi. Performansıyla tam bir Survivor olduğu her platformda kuşku götürmeyen Nagihan da elendi. Sosyal medyada çok tartışılan bu konu, “Karşı oyların birleşmesi sonucu böyle bir sonuca ulaşılmış olunabilir mi?” soruları akıllara geliyor.

Semih Öztürk kimdir?

Semih Öztürk, 1990 yılında İstanbul’da doğmuş olup aslen Bursalı bir ailenin mensubudur. 1,80 boyunda olan Semih Öztürk lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamladı. Daha sonra öğrenimine yurt dışında Güney Fransa’da devam etti. Fransa’da Paul Valery Üniversitesinde tiyatro eğitimi aldı.

Damla Can kimdir?

Damla Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışmaktadır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veren Damla Can, 27 yaşında, 171 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu