SurvıvorTelevizyon

Survivor 2016 kim elendi?.. Semih mi, Nagihan mı, Yattara mı?

Survivor 2016 büyük sürprizlerle ve her hafta daha da artan bir heyecanla yoluna devam ediyor. Potada mahşerin üç atlısı Semih, Nagihan ve Yattara var. Dün gece yapılan halk oylamasının sonuçları bu gece açıklanacak. Türkiye heyecanla eleme sonuçlarını bekliyor.

Kulislerde en çok Yattara’nın gitmesinin muhtemel olduğu üzerine konuşulurken; yedi sembole sahip Nagihan’ın bu kadar Kıbrıs’a yaklaşmışken elenirse bunun altında kalkamayacağını da Panorama programında sunucu Hakan bizzat dile getirmişti. Hırsı ve gücü ile yalnızca hemcinslerinin değil rakip erkeklerin de korkulu rüyası haline gelen Nagihan bu güne kadar özellikle ödül oyunlarında çoğu kez 5te 5 yaparak takımını sırtında taşımayı da başarmış sportmen bir yarışmacı. Ancak öyle bir dili var ki, Nagihan’ın bütün meziyetlerini bir anda yerle bir etmeye yetiyor da artıyor bile.

Sporcu ve sportmenlik ayrımı Nagihan’da vücut buldu

Kamuoyu en çok Nagihan’ı sporcu olduğu halde sportmen olmaması yönünde eleştiriyor ve bu da adada kalma biletini kesen hayran/taraftar/fan adına ne derseniz deyin o güçlü kitlenin hacminin azalması demek. Yani Nagihan eğer ilk günden beri daha net bir duruş sergilese, hiç ihtiyacı olmadığı halde kulis yapma çabasıyla sürekli taraf değiştirmeseydi bugün açık ara şampiyonun adı Nagihan diyebilirdik.

Gelelim Yattara’ya

Ne şiş yansın ne kebap, bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla sürekli alttan alta sessizce işini götüren Yattara, verdiği sözlerin arkasında durmaması nedeniyle halkın gözünde eksi puan alan güçlü yarışmacılardan biri. Survivor’da gücün herşey olmadığının bir ispatı da Yattara olarak çıkıyor karşımıza. Çünkü kondisyon olarak adada sayılacak birkaç kişiden biri olan İbrahim Yattara önce takım arkadaşları tarafından güvenilmez ilan edildi. Ardından sürekli saman altından su yürütmesiyle halkın tepkisini çekti. Bugün de adada ismi potaya girince bahsettiğimiz gerekçelerle SMS oylamasında en zayıf halka olması kuvvetle muhtemel bir yarışmacı profili çiziyor.

Semih’in fanları çok bilendi

Adaya ilk geldiği andan itibaren istenmeyen adam ilan edilen, daha önce katıldığı Ütopya yarışmasındaki ünü nedeniyle kendisine ön yargılı yaklaşılan Semih de adada arkadaşlarının oy birliği ile adının yazılmasıyla potaya giren isim oldu. Ütopya’da hakkının yenildiğini iddia eden Semih Öztürk fanları bu kez çok bilendi. Özellikle sosyal medyayı çok iyi kullanan ve twitterde sürekli trend topic olarak Semih ile ilgili hashtagler atan Semih hayranları tüm olanaklarını SMS kullanmak için seferber ettiklerini belirtiyorlar.

Survivor’a veda eden isim…

Semih, Yattara ve Nagihan’dan hangi ismin adada kaldığı belli oldu. Survivor serüvenine bu gece veda eden isim İbrahim Yattara oldu. Yattara üç isim arasından en az SMS oyu alan isimdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu