ManşetSurvıvor

Survivor 2016 ne kadar izlendi?

İlk bölümüyle 7 Şubat Pazar günü ekrana gelen Survivor 2016 ne kadar izlendi? Pazar akşamı reyting tablosunun zirvesinde bir değişiklik yaşanacağı zaten bekleniyordu. Survivor reyting tablosunun zirvesini nasıl etkiledi?

İşte sorunun cevabı:

Survivor 2016, beklendiği gibi tüm kategorilerde 1. oldu. Dahası arkasından gelen programlara da büyük fark attı. Yüzde 30’luk izlenme payı ile yakalanması güç rakamlara ulaştı.

Survivor 2016, Total(genel) kategorisinde 13.15 reyting ve 29.36 share alarak 1. oldu. AB’de ise 12.47 reyting ve 29.26 share oranı ile yine 1. oldu.

Bu sonuçlar ile Survivor, en yakın takipçisine iki kat fak attı.

Sosyal medyada da durum farklı değildi. Gece boyunca en çok konuşulan konu Survivor oldu.

Reyting tablosunun zirvesini zorlayacağı belli olan Survivor 2016 kaç gün ekrana gelecek?

Survivor bu hafta pazartesi, salı, cumartesi ve pazar günü ekranlara gelecek. Acun Ilıcalı’nın kademeli olarak yarışmanın gün sayısını arttırması bekleniyor.

Survivor 2016’nın yayına başlamasıyala özellikle prime time da kartlar yeniden dağıtılacağı anlaşılıyor. Görünen o ki yayında kaldığı süre boyunca Survivor diğer major kanalların kabusu olmaya devam edecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu