Sosyal MedyaSurvıvor

Survivor 2016 Şampiyonu kim, Atakan mı Serkay mı?

Yaklaşık 5 aylık bir serüvenin sonuna gelindi. Bu gece 2016 yılının son Survivor programı bu akşam TV8 ekranına gelecek. Final koltuğunda iki isim: Atakan ve Serkay. “Survivor 2016 şampiyonu kim?” sorusu bu gece cevabını bulacak.

KAZANAN BELLİ OLDU: ATAKAN

5 aylık bir mücadelenin son demi bu gece yaşanıyor. Biri ünlülerden diğeri gönüllülerden olmak üzere 2 yarışmacı final koltuğuna oturdu. Ünlülerden Avatar Atakan ve Gönüllülerden Serkay birincilik için bu gece canlı yayında SMS oylamasında. Heyecan dorukta.

Yarı finalde Damla ve Atakan SMS oylamasına çıkmış ve SMS oylama sonuçlarına göre Damla Can, Survivor yolculuğuna veda etmişti.

Survivor finali devam ediyor. Sevdiğiniz yarışmacıyı desteklemek için SMS oylamasına katılabilirsiniz. SMS oylamasına katlamak için;

Atakan yaz 1890’a gönder

Serkay yaz 1890’a gönder

Survivor Atakan kimdir?

Tam adı Çağan Atakan Arslan olan Avatar lakaplı, Survivor yarışmasının finalistlerinden Avatar Atakan; kick boks ve Muay Thai sporcusu. 27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Survivor Atakan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Survior Atakan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Survivor Atakan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana bir çok başarıya imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir. Survivor Atakan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.
2011 yılında Özbekistan’da IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu unvanını kazanmış ve bu alanda ülkesine büyük erkeklerdeki ilk altın madalyayı getiren Survivor Atakan, adından Solider olarak söz ettirmiştir. Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Survivor Atakan modellik de yapmaktadır.

Survivor Serkay kimdir?

Serkay Tütüncü 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir Tire’de dünyaya geldi. Amatör bir futbolcu olan Atakan, 178 boyunda ve 76 kilo ağırlığında ve şu anda Survivor 2016 finalistlerinden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu