SurvıvorTelevizyon

Survivor 2016, 3 adam damgası Üç adam Serkay – Atakan taklitleri

Survivor bu gece adeta yılbaşı tadında bir programla ekranda bir şölen yaşatacak. 1 mayıs 2016 Pazar günü yapılacak olan Survivor 2016 birleşme partisinde muhteşem sürprizler, üç adam skeçleri, Lil Jon konseri, şarkı yarışması, yarışmanın sürpriz jurisi ile Acun Ilıcalı yine muhteşem bir organizasyona imza atıyor.

Bu gece Survivor 2016 en renkli gecelerinden birini sevenlerine yaşatacak. Milyonların beklediği partinin fragmanları yayınlandı. Partinin eğlence coşkusu şimdiden Survivor hayranlarını sarmışa benziyor. Siz de fragmanları izlemek ve parti havasına girmek istiyorsanız haberimizi okumanız yeterli. 

Survivor partisinde pasta kesme anı 

Acun Ilıcalı kendi Instagram hesabından Survivor 2016 birleşme partisinde pasta kesme anının fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

MÜTHİŞ GECENİN İPUÇLARINI SURVIVOR 59. BÖLÜM FRAGMANI VERİYOR

 

Birleşme Partisi’nde eğlence hız kesmiyor: Şarkı Yarışması

Esat Yontuç, Oğuzhan Koç ve Seda Balkan’ın juri koltuğuna oturduğu şarkı yarışmasında inanılmaz anlar seyirciyi bekliyor. Serkay’ın sesi tam puan alırken, Yunus Günçe’nin de göz doldurması bekleniyor. Fragmandan pek bilgimiz yok ama en çok merak edilen performanslardan ikisi ise kuşkusuz Atakan ve Semih. Eğlencenin tavan yaptığı yarışmada bakalım kazanan kim olacak, cevabını hep birlikte bu akşam Survivor birleşme partisinde TV8’de öğreneceğiz.

Nagihan’a yarasa benzetmesi

Şarkı yarışmasında Nagihan’ın performansı ardından adeta kahkaha tufanı kopuyor. Detone üstü detone olan Nagihan’ın sesi için Oğuzhan Koç “Bak yarasa girdi içeriye” cümlesini kuruyor. Nagihan’ın performansı ardından Acun Ilıcalı ise evlere şenlik bir yorum yapınca stüdyoda kahkahalar patlıyor. Acun’un “Doğanın dengesini bozdu, diyebilir miyiz?” yorumuna en çok gülen ise Nagihan’ın kendisi oluyor.

Gizem Memiç ve Ezgi kötü puan alanlardan

Güzellikleri sesine yansımayan iki yarışmacı ünlülerden Ezgi ve gönüllülerden Gizem Memiç olarak görünüyor fragmanda.

Üç adam kırıp geçirecek

Müthiş gözlemleri ve kıvrak zekaları ile tırnaklarıyla adeta kazıyarak geldikleri şöhreti haklı çıkarak bir çalışma yapmış Üç Adam. Daha fragmanıyla bile milyonları adeta kopartan Üç Adam, Eser, İbrahim ve Oğuzhan ada hayatını nasıl tiye almış, kim hangi karakteri nasıl oynamış şöyle bir göz ucuyla bakmak için aşağıdaki fragmana tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu