Survıvor

Survivor 2016’da ilk elenen isim belli oldu

Survivor’da eleme heyecanı vardı. 1. hafta Survivor 2016  SMS oylama sonuçları belli oldu. 1. Avatar Atakan olurken 2. Eda 3. ise Yattara oldu. SMS’le kaçıncı olacağı merak edilen Yılmaz Morgül 4. olurken Tuğba Özay 9. oldu.

TUĞBA ÖZAY: “BİZ ONU ADAM BİLİRDİK!”

Tuğba Özay’ın Atakan’a yönelik oldukça sert eleştirileri vardı. Onu adam bilirdik diye konuşan Tuğba Özay, Atakan’ın herkesi etrafına toplayıp kendisi aleyhinde kulis yaptığını söyledi. Meğer planlar önceden yapılmış diye konuşan Özay, Ünlüler takımındaki gruplaşmadan yaka silkti. Yattara için benim için adam Yattara diye konuşan Tuğba Özay, Yattara’nın kendisi aleyhine yapılan kulise itibar etmediğini anlattı.

SURVIVOR 2016’YA İLK VEDA EDEN İSİM YAĞMUR

SMS oylamasının birincisi Atakan, iki isimden birinin adını söylemesi için Acun Ilıcalı’dan söz aldı. Atakan, Yağmur’un adını verdi. 3. aday böylelikle Yağmur oldu. Eleme potasındaki diğer adaylar ise Tuğba Özay ve Yılmaz Morgül’dü.

Ünlüler takımından giden ilk isim en az oyu alan yarışmacı Yağmur oldu. Tuğba Özay’ın gideceğine garanti gözüyle bakanlar yanılmış oldu.

ACUNN.COM YOĞUN TRAFİĞE DAYANAMADI

Öte yandan Acun Ilıcalı’nın SMS oylama sıralamasını acunn.com’dan video olarak izlenebileceğini anons etmesiyle siteye büyük bir trafiğin olması sitede teknik sorunların yaşanmasına neden oldu. Zaman zaman başgösteren teknik sıkıntı dolayısıyla siteye girişlerde ve bazı videolara ulaşmakta problemler yaşandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu