Survıvor

Survivor 2016’nın en çok konuşulan ismi Yılmaz Morgül

Ünlü şarkıcı Yılmaz Morgül,  şimdiden Survivor’a damga vuracağa benziyor. Survivor 2016’nın tanıtımlarında en dikkat çeken gigür olarak ekrana gelen Yılmaz Morgül daha yarışma başlamadan adından sözettirmeyi başardı.

7 Şubat’ta başlayacak olan Survivor 2016’nın ünlüler tanıtım videosu yayınlandı. Videoda en çok Yılmaz Morgül akıllarda kaldı. Yılmaz Morgül, Acun Ilıcalı’nın sürpriz hamlesi olarak medya ve sosyal medyada çokça konuşulmuştu.

7 Şubat’ta ekrana gelecek Survivor 2016’da takımlar hazır. Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde merajla beklenen Survivor 2016 ünlüler takımı tanıtım videosunu yayınlandı.EN MERAK EDİLEN İSİM
Kısa sürede Twitter’da TT listesine giren tanıtım videosunda, şüphesiz en çok merak edilen isim ünlü yorumcu Yılmaz Morgül oldu.

2016 SURVİVOR ÜNLÜLER KADROSUNDA KİMLER VAR?
İbrahim Yattara, Yunus Günçe, Tuğba Özay, Çağan Atakan Arslan ve Nagehan Karadere’nin ardından belli olan isimler; 2013 Miss Turkey üçüncü güzeli Ezgi Avcı, manken Ebru Öztürk, oyuncu Eda Akkaya ve Ütopya yarışmasıyla tanınan milli dağcı Serkan Ercan.
2016 Survivor tanıtım videosu:
https://www.youtube.com/watch?v=3wITw3Pfmk0

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu