ManşetSurvıvor

Survivor 2016’ya katılacak yeni bir ünlü daha belli oldu

Survivor 2016 yarışması için artık geriye sayım başlarken yarışmada olacak ünlüler de bir bir belli oluyor. Survivor 2016’da yarışacak bir ünlü daha belli oldu.  Tuğba Özay da yarışmanın Ünlüler takımındaki yerini alacak.

Hatırlanacağı gibi şarkıcı Yılmaz Morgül, ünlü Trabzonsporlu futbolcu İbrahim Yattara ve oyuncu Yunus Günce’nin yarışma kadrosuna dahil oldukları daha önce duyurulmuştu. Ünlüler takımına eklenen son isim de Tuğba Özay oldu.

Acun Ilıcalı’nın reyting rekortmeni yarışması Survivor 2016 7 Şubat’ta ekrana gelecek. Ünlüler takımına hangi isimlerin dahil olacağı merakla bekleniyor.

Yılmaz Morgül, İbrahim Yattara ve Yunus Günce’nin ardından TV8’de yayınlanacak ‘Survivor 2016’nın kadrosuna eski manken, şarkıcı Tuğba Özay da dahil oldu. Acun Ilıcalı ile görüşüp teklifi kabul eden Özay’ın yakınlarına “Açlığa dayanırım ama ailemden uzak kalmak benim için zor olacak” dediği öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu