SurvıvorTelevizyon

Survivor 2018 ilk fragmanı yayında…Geri sayım başladı

Survivor 2018 için geri sayım başladı. 10 Şubat’ta TV8’de ekran macerasına başlayacak olan Survivor’ın yarışmacıların tanıtıldığı fragman yayınlandı. Yayınlanan tanıtımla birlikte fenomen yarışmada yer alan isimlerin tamamı da belirlenmiş oldu. Bu yılki Survivor 2018’e damga vuracak isimler arasında, Turabi Çamkıran, Nihat Doğan, Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere, Sahra Işık gibi isimler bulunuyor.

SURVIVOR 2018 ÇETİN GEÇECEK

TV8’in mücadele, hırs, açlık ve zor şartları bir arada bulundurduğu yarışması Survivor 2018’in başlamasına artık çok az bir süre kaldı. Survivor 2018 için nefesler tutuldu.

TV8 kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı, kendi kanalında yayınlanan Gel Konuşalım adlı sabah programına konuk olarak katılmış, Survivor 2018’in ne zaman başlayacağını duyurdu. Acun Ilıcalı’nın ifadesine göre  Survivor 2018 bu yıl 10 Şubat 2018 tarihinde başlayacak.

ALACAĞI REYTİNG MERAK EDİLİYOR

Çok önemli dizi projeleriyle reyting rekabetine girmesi beklenen Survivor 2018’in geçen senelerdeki reyting performansını yakalayıp yakalamayacağı merak ediliyor.

Survivor 2018 fragmanı:

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu