SurvıvorTelevizyon

Survivor 2018’de Ünlüler takımına Nagihan Karadere damgası

Survivor 2016 sezonunda Ünlüler takımında yer alan ve gerek yarışma boyunca sözleri ve hırsı ile gerekse yarışma sonrası özel hayatı ile gündemden hiç düşmeyen Nagihan Karadere, 2018 Survivor All Star kadrosunda da yine iddialı isimler arasında yer alıyor. Milli atlet Karadere daha yarışma başlamadan iddialı açıklamalar geldi. Sosyal medyada paylaştığı videolarla yeni sezon Survivor’daki iddasını ortaya koydu.

NAGİHAN KARADERE’DEN YARIŞMA ÖNCESİ İLK İTİRAF

TV8’in fenomen yarışması Survivor All Star önümüzdeki seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Şubat ayının ilk haftası başlayacak yarışmada iddialı isimler de yer alıyor… Karadere, bir açıklamasında “Daha gitmeden ağlamaya başladım” diye konuştu. Sosyal medyadan takipçilerine iddialı açıklamalar yapan Karadere, ilginç hazırlık videolarıyla da adından söz ettiriyor.

Çalışmaya devam 💥 #survivor2018 @letsclub_ @ramizozbayy

Nagihan Karadere (@nagihankaradere)’in paylaştığı bir gönderi ()

SURVIVOR ALL STAR’DA KİMLER VAR?

Survivor’ın muhteşem kadrosu hazır… 2018 Survivor All Star Ünlüler kadrosunda Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve şampiyonlar şampiyonu Turabi Çamkıran yer alıyor.

NAGİHAN KARADERE KİMDİR

Survivor 2016’da Ünlüler takımında yarışan Nagihan Karadere Survivor tarihine adını yazdıran yarışmacılardan biri olarak anııyor. Yarışlardaki azmi ve başarısı ile rakip takımın korkulu rüyası olan Nagihan Karadere Fenerbahçe’de 1 Ocak 1984 ‘te doğdu. 13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence’de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası’nda 400 metre branşında altın madalya kazandı.

Büyük bir aşkla Uğur Gökçe ile evlenen ve bir kız çocuğu olan Nagihan Kadere geçtiğimiz yıl adı aldatma olaylarına karışan eşi ile yolları ayırdı. Nagihan Karadere Survivor’da kıyasıya yarışırken eşinin başka bir kadına çıplak pozlarını gönderdiği iddialarına sessiz kalamayan başarılı sporcu eşi Uğur Gökçe ile tek celsede boşandı. İddialara göre Uğur Gökçe eşini Survivor’da yarışırken aldattı. Gökçe, çıplak fotoğraflarını sosyal medyadan tanıştığı bir kadına gönderdi. Kadın da videolarını Nagihan Karadere’ye göndermişti. Nagihan Karadere, ilk olarak eşinin bu çıplak fotoğrafı evlerinin banyosunda çektiğini öne sürdü ve iddialarının asılsız olduğunu söyledi. Daha sonra fotoğrafın sosyal medyada ‘Nagihan’ın namuslu kocası’ mesajı ile paylaşılınca Nagihan Karadere de bu olay üzerine eşinden boşanma kararı almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu